ŞİRKET PROFİLİ


Biz Kimiz

1987 yılında faaliyete başladığımız ahşap sektöründe ki 32 yıllık tecrübemizle, Helena çatı şirketi altında yurt içi ve yurt dışı pazarlarda sizlere hizmet vermekteyiz. Helena Furniture markamız ile isteğe ve tarza uygun high-end sınıfında el işçiliği mobilyalar üretiyoruz.

Başta Amerika, Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri olmak üzere 27 ülkeye ihracat yapan şirketimiz, ahşap mozaik sanatlarında Türkiye’de tek, Dünya’da en büyük üretici firma olmayı başarmıştır. Yılların verdiği tecrübe ve geniş kadromuz ile ağacı sanata dönüştürmenin en güzel yollarını araştırdık ve geliştirdik. Sizlere el emeği ürünlerimizi en iyi şekilde sunmaktayız.

Hatay’da 10.000 metre kare kapalı alan modern üretim tesisimizde tüm ev mobilyaları ürün gruplarımızın üretimini gerçekleştirmekteyiz. En güzel ürünlerimizi modern makinelerin yardımı ile el işçiliğinden ödün vermeden üretip beğeninize sunuyoruz.

 

Misyonumuz

Tarihten gelen sedef kakma ve ahşap mozaik sanatını devam ettirerek dünyanın, tarihten gelen kültürel mirasımızı tanımasını sağlamak ve yeni neslin bu değerlerimizi yaşatmasına destek olmak.

 

Vizyonumuz

El işçiliğimizin ve sanatımızın hem ülke içinde bilinirliğini arttırmak hem de ihracat oranımızı yükselterek kültürel değerlerimizin dünyaca tanınmasını sağlamak.